Zakaz poruszania się interesantów po budynku Spółki do odwołania.

UWAGA!

W związku z pandemią koronawirusa COVID-19 Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie Sp. z o. o.  wprowadza zakaz poruszania się interesantów po budynku Spółki do odwołania.

Interesancie, w celu załatwienia sprawy zalecamy kontakt ze Spółką drogą telefoniczną lub mailowo. Numery telefonu oraz adresy mailowe znajdziesz na Naszej stronie w zakładce „kontakt”.

Istnieje możliwość dostarczenia korespondencji osobiście. W przedsionku budynku ZUK (za głównymi drzwiami wejściowymi) postawiliśmy urnę na dokumenty. Dokumenty będą rejestrowane co 2 dni. W niejasnych przypadkach lub brakach w dokumentacji – oddzwonimy. Prosimy o padanie numeru telefonu.

W sprawach pilnych, gdy chcesz załatwić sprawę na miejscu użyj domofonu, który zamontowaliśmy w przedsionku budynku ZUK. Pracownik zejdzie do Państwa i udzieli odpowiedniej informacji.

W przedsionku postawiliśmy do Państwa dyspozycji biurko wraz z drukami podstawowych dokumentów, które można wypełnić na miejscu i wrzucić do urny.

Korespondencja wrzucana do urny w przedsionku będzie rejestrowana co dwa dni.

Korespondencja wpływająca drogą pocztową otwierana będzie i rejestrowana następnego dnia.

Korespondencja wpływająca drogą elektroniczną będzie rejestrowana w tym samym dniu.

Informujemy, iż wprowadziliśmy obowiązek zgłaszania do odpowiednich służb zaobserwowanych niepokojących sygnałów u interesantów.

Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności.

 

Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie Sp. z o.o.