Aktualności

Szukaj wpisów

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

MOŻLIWE PRZERWY W DOSTAWIE WODY W MICIGOŹDZIE

Ze względu na planowane prace serwisowe na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców Micigozda o możliwym wstrzymaniu dostawy wody w dniu 1 lipca 2022 roku w godzinach 13.00 – 14.00. Za utrudnienia przepraszamy.

MOŻLIWE PRZERWY W DOSTAWIE WODY W MICIGOŹDZIE

Ze względu na awarie na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców miejscowości Micigózd o możliwości wstrzymania dostawy wody do czasu usunięcia usterki w dniu 22 czerwca br. Za utrudnienia przepraszamy.

MOŻLIWE PRZERWY W DOSTAWIE WODY W JANOWIE DOLNYM

Ze względu na planowane prace serwisowe na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców Janowa Dolnego o możliwym wstrzymaniu dostawy wody w dniu 14 czerwca 2022 roku w godzinach 11.00 – 16.00. Za utrudnienia przepraszamy.

MOŻLIWE PRZERWY W DOSTAWIE WODY W JANOWIE DOLNYM

Ze względu na planowane prace serwisowe na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców Janowa Dolnego o możliwym wstrzymaniu dostawy wody w dniu 2 czerwca 2022 roku w godzinach 9.00 – 16.00. Za utrudnienia przepraszamy.

MOŻLIWE PRZERWY W DOSTAWIE WODY W JANOWIE DOLNYM

Ze względu na planowane prace serwisowe na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców Janowa Dolnego o możliwym wstrzymaniu dostawy wody w dniu 1 czerwca 2022 roku w godzinach 9.00 – 16.00. Za utrudnienia przepraszamy.

MOŻLIWE PRZERWY W DOSTAWIE WODY W JANOWIE DOLNYM

Ze względu na planowane prace serwisowe na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców Janowa Dolnego o możliwym wstrzymaniu dostawy wody w dniu 30 maja 2022 roku w godzinach 9.00 – 16.00. Za utrudnienia przepraszamy.

MOŻLIWE PRZERWY W DOSTAWIE WODY W JANOWIE DOLNYM

Ze względu na planowane prace serwisowe na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców Janowa Dolnego o możliwym wstrzymaniu dostawy wody w dniu 27 maja 2022 roku w godzinach 9.00 – 16.00. Za utrudnienia przepraszamy

RZERWA W DOSTAWIE WODY WINCENTÓW

Ze względu na awarię na przyłączu wodociągowym, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców miejscowości Wincentów od nr 110 do nr 120 o możliwości wstrzymania dostawy wody w godzinach od 09:00 do 11:00 w dniu 27 maja br. Za utrudnienia przepraszamy.

RZERWA W DOSTAWIE WODY BRYNICA

Ze względu na usuwanie awarii sieci wodociągowej w miejscowości Brynica w dniu 20 maja 2022 roku w części miejscowości mogą wystąpić przerwy w dostawie wody w godzinach 9-16.

MOŻLIWE SPADKI CIŚNIENIA W MIEJSCOWOŚCIACH ZASILANYCH Z UJĘCIA LESICA

Zakład Usług Komunalnych informuje, że ze względu na awarię pompy głębinowej na ujęciu Lesica mogą pojawić się przejściowe problemy z ciśnieniem wody w sieci w miejscowościach: Zajączków Wierna Rzeka Wesoła Młynki Bławatków Lesica Skałka Gałęzice 20 maja 2022 roku nastąpi wymiana pompy na nową. Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.

AWARIA NA UJĘCIU PIEKOSZÓW II

Ze względu na awarię na rurociągu między ujęciem wody a zbiornikami do części mieszkańców Piekoszowa zasilanych z ujęcia Piekoszów II nie dociera woda. Przewidywany czas naprawy 3-4 godziny. Za utrudnienia przepraszamy.

MOŻLIWE PRZERWY W DOSTAWIE WODY

Ze względu na prace serwisowe na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców Janowa Dolnego o możliwości wstrzymania dostawy wody w godzinach od 11:00 do 15:00 w dniu 4 maja br. Za utrudnienia przepraszamy.

MOŻLIWE PRZERWY W DOSTAWIE WODY W ZAJĄCZKOWIE

Ze względu na awarię na przyłączu wodociągowym, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców miejscowości Zajączków o możliwości wstrzymania dostawy wody w godzinach od 12:00 do 15:00 w dniu 07 marca br. Za utrudnienia przepraszamy.

MOŻLIWE PRZERWY W DOSTAWIE WODY W JANOWIE DOLNYM

Ze względu na planowane prace serwisowe na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców Janowa Dolnego o możliwym wstrzymaniu dostawy wody w dniu 5 kwietnia 2022 roku w godzinach 9.00 – 16.00. Za utrudnienia przepraszamy

MOŻLIWE PRZERWY W DOSTAWIE WODY W JANOWIE DOLNYM

Ze względu na planowane prace serwisowe na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców Janowa Dolnego o możliwym wstrzymaniu dostawy wody w dniu 5 kwietnia 2022 roku w godzinach 9.00 – 16.00. Za utrudnienia przepraszamy

MOŻLIWE PRZERWY W DOSTAWIE WODY W JAWORZNIA

Ze względu na awarie na przyłączu wodociągowym, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców miejscowości Jaworznia o możliwości wstrzymania dostawy wody w godzinach od 10:00 do 13:00 w dniu 18 marca br. Za utrudnienia przepraszamy.

MOŻLIWE PRZERWY W DOSTAWIE WODY W JANOWIE DOLNYM

Ze względu na awarie na przyłączu wodociągowym, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców miejscowości Janów Dolny o możliwości wstrzymania dostawy wody w godzinach od 12:00 do 15:00 w dniu 17 marca br. Za utrudnienia przepraszamy.

Możliwe przerwy w dostawie wody w Janowie Dolnym

Ze względu na awarie na przyłączu wodociągowym, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców miejscowości Janów Dolny o możliwości wstrzymania dostawy wody w godzinach od 10:00 do 16:00 w dniu 16 marca br. Za utrudnienia przepraszamy.

Możliwe przerwy w dostawie wody w Janowie Dolnym

Ze względu na planowane prace serwisowe na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców Janowa Dolnego od numeru 69 w stronę granicy gminy Piekoszów z miastem Kielce o możliwym wstrzymaniu dostawy wody w dniu 11 marca 2022 roku w godzinach 11.30 – 16.00. Za utrudnienia przepraszamy

Możliwe przerwy w dostawie wody Janów Dolny

Ze względu na awarie na przyłączu wodociągowym, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców miejscowości Janów Dolny o możliwości wstrzymania dostawy wody w godzinach od 12:00 do 16:00 w dniu 04 marca br. Za utrudnienia przepraszamy.

Możliwe przerwy w dostawie wody Rykoszyn

Ze względu na awarie na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców Rykoszyna o możliwości wstrzymania dostawy wody w godzinach od 8:00 do 14:00 w dniu 02 marca br. Za utrudnienia przepraszamy.

Możliwe przerwy w dostawie wody Janów Dolny

Ze względu na planowane prace serwisowe na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców Janowa Dolnego od numeru 69 w stronę granicy gminy Piekoszów z miastem Kielce o możliwym wstrzymaniu dostawy wody w dniach 28 luty – 4 marca 2022 roku w godzinach 8.00 – 15.00. Za utrudnienia…

Możliwe przerwy w dostawie wody Gałęzice, Skałka

Ze względu na awarie na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców miejscowości: Gałęzice i Skałka o możliwości wstrzymania dostawy wody w godzinach od 8:00 do 13:00 w dniu 24 lutego br. Za utrudnienia przepraszamy.

Możliwe przerwy w dostawie wody Janów Dolny

Ze względu na planowane prace serwisowe na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców Janowa Dolnego od numeru 69 w stronę granicy gminy Piekoszów z miastem Kielce o możliwym wstrzymaniu dostawy wody w dniach 23-25 lutego 2022 roku w godzinach 8.00 – 15.00. Za utrudnienia przepraszamy

PRZERWY W DOSTAWIE WODY – GAŁĘZICE

Ze względu na awarie na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców miejscowości Gałęzice  o możliwości wstrzymania dostawy wody w godzinach od 8:00 do czasu usunięcia awarii w dniu 02 lutego br. Za utrudnienia przepraszamy.

ZMIANA ZASAD DZIAŁANIA ZUK ZE WZGLĘDU NA ZAGROŻENIE EPIDEMICZNE

Z uwagi na gwałtownie rosnącą liczbę zakażeń Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie od dnia 28 stycznia 2022 r. do odwołania jest zamknięty dla odwiedzających i klientów. Pracownicy przedsiębiorstwa przyjmują sprawy przez telefon, pocztą tradycyjną i elektroniczną oraz przez pojemnik umieszczony przy wejściu do budynku. Najważniejsze adresy e-mail i telefony kontaktowe:…

OPÓŹNIENIA W DOSTARCZANIU FAKTUR PRZEZ POCZTĘ

W związku z docierającymi do nas zgłoszeniami dotyczącymi znacznych opóźnień w dostarczaniu wystawianych i przesyłanych przez Spółkę faktur, informujemy że usługi Poczty Polskiej zostały przez przedsiębiorstwo zareklamowanie a w najbliższym czasie będziemy szukać rozwiązań alternatywnych. Osoby, które korzystają z poczty elektronicznej prosimy o przesyłanie lub podawanie adresów e-mail, na które będziemy…

PRZETARG NA ZAŁADUNEK, WYWÓZ I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW

Ogłoszenie dotyczące zamówienia, dla którego nie ma obowiązku stosowania ustawy Pzp Usługi„ Załadunek, wywóz i zagospodarowanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych z oczyszczalni ścieków w Piekoszowie” BZP SIWZ ZALACZNIK_NR_1_DO_SIWZ ZALACZNIK_NR_2_DO_SIWZ ZALACZNIK_NR_3_DO_SIWZ ZALACZNIK_NR_4_DO_SIWZ ZALACZNIK_NR_5_DO_SIWZ ZALACZNIK_NR_6_DO_SIWZ

OD 31 GRUDNIA 2021 ROKU OBOWIĄZUJĄ NOWE TARYFY

Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie Sp. z o.o. uprzejmie informuje, że od 31 grudnia 2021 roku obowiązywać będą nowe taryfy dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie gminy Piekoszów na okres 3 lat. Decyzja nr KR.RZT.70.406.2021 Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w…

PRZETARG NA ZAŁADUNEK, WYWÓZ I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW

„Załadunek, wywóz i zagospodarowanie odpadów: ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (19 08 05), zawartości piaskowników (19 08 02) oraz skratek (19 08 01) z oczyszczalni ścieków w Piekoszowie”. SIWZ ZALACZNIK_NR_1_DO_SIWZ umowa ZALACZNIK_NR_2_DO_SIWZ- formularz oferty wstępnej ZALACZNIK_NR_3_DO_SIWZ ZALACZNIK_NR_4_DO_SIWZ ZALACZNIK_NR_5_DO_SIWZ ZALACZNIK_NR_6_DO_SIWZ

ZMIANA W HARMONOGRAMIE ODCZYTÓW

Informujemy, że w okresie od 2 do 10 grudnia nie będzie prowadzony spis stanów wodomierzy przez inkasenta. Odczyty będą kontynuowane od 13 grudnia i prowadzone wg kolejności ustalonej w harmonogramie od 2 grudnia.

MOŻLIWE PRZERWY W DOSTAWIE WODY

Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców Piekoszowa zaopatrywanych w wodę z ujęcia Piekoszów II, iż ze względu na awarię na sieci, mogą występować przerwy w dostawie wody do momentu usunięcia awarii. Za utrudnienia przepraszamy.

PRZERWA W DOSTAWIE WODY

Ze względu na usuwanie awarii na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców części ulicy Czarnowskiej w Piekoszowie (między innymi firmy: Lewiatan, Biedronka, Stacja Paliw BP, Mega Styro, Żłobek Gminny, Zakład Fryzjerski) o możliwości wstrzymania dostawy wody w godzinach od 12:30 do 15:30 w dniu 25 listopada br….

PRZERWY W DOSTAWIE WODY PIEKOSZÓW UL CZARNOWSKA

Ze względu na prace na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców ulicy: Czarnowskiej od numeru 1 do 33  w Piekoszowie o możliwości wstrzymania dostawy wody w godzinach od 9:00 do 11:00 w dniu 23 listopada br. Za utrudnienia przepraszamy.

PRZERWY W DOSTAWIE WODY PIEKOSZÓW

Ze względu na prace na sieci wodociągowej firmy TRAKT, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców ulicy: Hetmańskiej, Rycerskiej, Książęcej, Basztowej, Królewskiej  w Piekoszowie o możliwości wstrzymania dostawy wody w godzinach od 11:30 do 14:00 w dniu 15 listopada br. Za utrudnienia przepraszamy.

PRZETARG NA ROZBUDOWĘ SYSTEMU WODOCIĄGOWEGO NA TERENIE GMINY PIEKOSZÓW

Wykonanie dokumentacji projektowej i budowa sieci wodociągowej wraz z obiektami towarzyszącymi w ramach operacji: Rozbudowa systemu wodociągowego na terenie Gminy Pikoszów. Realizacja metodą “zaprojektuj i wybuduj:” BZP PFU SIWZ zał. nr 2-dane-historyczne-wydobycie-wody zał. nr 3 – formularz oferty zał. nr 4 – oświadczenie o spełnieniu warunków zał. nr 5 –…

PRZERWY W DOSTAWIE WODY ŁAZISKA, JAWORZNIA ZAGÓRZE

Ze względu na prace na sieci wodociągowej firmy TRAKT, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców ulicy: Hetmańskiej, Rycerskiej, Książęcej, Basztowej  w Piekoszowie o możliwości wstrzymania dostawy wody w godzinach od 11:00 do 13:00 w dniu 02 listopada br. Za utrudnienia przepraszamy.

PRZETARG NA ROZBUDOWĘ SYSTEMU WODOCIĄGOWEGO NA TERENIE GMINY PIEKOSZÓW

Wykonanie dokumentacji projektowej i budowa sieci wodociągowej wraz z obiektami towarzyszącymi w ramach operacji: Rozbudowa systemu wodociągowego na terenie Gminy Pikoszów. Realizacja metodą “zaprojektuj i wybuduj:” BZP PFU SIWZ zał. nr 2-dane-historyczne-wydobycie-wody zał. nr 3 – formularz oferty zał. nr 4 – oświadczenie o spełnieniu warunków zał. nr 5 –…

PRZERWA W DOSTAWIE WODY: GAŁĘZICE

Ze względu na prace na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców Gałęzic o możliwości wstrzymania dostawy wody w godzinach od 11:00 do 12:00 w dniu 22 października br. Za utrudnienia przepraszamy.

PRZERWA W DOSTAWIE WODY: MICIGÓZD

Ze względu na prace serwisowe na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców miejscowości Micigózd – ul. Częstochowska, Wrzosowa Leśna i Starowiejska  o możliwości wstrzymania dostawy wody w godzinach od 11:00 do 15:00 w dniu 20 października br. Za utrudnienia przepraszamy.

INFORMACJA O PRZYDATNOŚCI WODY DO SPOŻYCIA

Informujemy, iż otrzymaliśmy ustną decyzję oraz zgodę na podanie jej do publicznej wiadomości od Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej o przydatności wody do spożycia z ujęcia Szczukowskie Górki. Ze względów proceduralnych pisemna decyzja zostanie zamieszczona na stronie kilka godzin później. Dziękujemy druhom strażakom z jednostek OSP w Brynicy, Piekoszowie, Rykoszynie i…

INFORMACJA DOTYCZĄCA ZAOPATRYWANIA W WODĘ

Informujemy, że dziś w sobotę pracownicy ZUK oraz Druhowie Strażacy dowozili wodę do miejscowości zaopatrywanych z ujęcia Szczukowskie Górki w ilości zaplanowanej na dziś i jutro. W związku z tym prosimy o wyrozumiałość i racjonalne gospodarowanie ponieważ kolejny raz dostarczać wodę będziemy w poniedziałek.

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje, iż w związku z wystąpieniem bakterii grupy coli na ujęciu Górki Szczukowskie, woda z tego ujęcia od 8 października 2021 r. poddawana jest chlorowaniu celem wyeliminowania zagrożenia.

Przerwa w dostawie wody Janów

Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców miejscowości Janów o możliwości wstrzymania dostawy wody w godzinach od 9:00 do 11:00 w dniu 05 października br. ze względu na prace na przyłączu wodociągowym. Za utrudnienia przepraszamy.

PRZETARG NA ROZBUDOWĘ SYSTEMU WODOCIĄGOWEGO NA TERENIE GMINY PIEKOSZÓW

Wykonanie dokumentacji projektowej i budowa sieci wodociągowej wraz z obiektami towarzyszącymi w ramach operacji: Rozbudowa systemu wodociągowego na terenie Gminy Pikoszów. Realizacja metodą “zaprojektuj i wybuduj:” PFU SIWZ zał.-nr-2-dane-historyczne-wydobycie-wody zał. nr 3 – formularz oferty (002) zał. nr 4 – oświadczenie o spełnieniu warunków zał. nr 5 – oświadczenie o…

Protokół z otwarcia ofert

Poniżej w linku załączono protokół z otwarcia ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego sektorowego pn. „Opracowanie dokumentacji hydrogeologicznej i projektowej dla nowego ujęcia wody w zachodniej części gminy Piekoszów w ramach operacji: Rozbudowa systemu wodociągowego na terenie gminy Piekoszów”. Protokół z otwarcia ofert

Informacja dotycząca rozliczeń – nowa usługa EBOK

Informujemy, że Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie Sp. z o.o. zakończył procedurę rozliczania faktur zaliczkowych, które nie będą już wystawiane. Faktury będą oparte o rzeczywiste zużycie. Zakład będzie przeprowadzał odczyty wodomierzy trzy razy w roku: I raz w okresie od stycznia do końca kwietnia; II raz od maja do końca…

Trwają konsultacje społeczne w sprawie tzw. inicjatywy lokalnej

Na stronie Urzędu Gminy w Piekoszowie widnieje obwieszczenie Wójta Gminy Piekoszów z dnia 17 sierpnia 2021 r. o przeprowadzeniu konsultacji dotyczących uchwały Rady Gminy Piekoszów w sprawie określenia trybu i szczegółowych kryteriów oceny wniosków o realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej w Gminie Piekoszów. To bardzo istotne z punktu widzenia budowy sieci wodociągowych i kanalizacyjnych. Zapraszamy…

Przetarg na „Opracowanie dokumentacji hydrogeologicznej i projektowej dla nowego ujęcia wody w zachodniej części Gminy Piekoszów w ramach operacji: Rozbudowa systemu wodociągowego na terenie Gminy Piekoszów”

Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie Sp. z o.o. zaprasza zainteresowane podmioty do składania ofert na „Opracowanie dokumentacji hydrogeologicznej i projektowej dla nowego ujęcia wody w zachodniej części Gminy Piekoszów w ramach operacji: Rozbudowa systemu wodociągowego na terenie Gminy Piekoszów” zgodnie z warunkami zawartymi w załączonej Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia wraz…

PRZERWY W DOSTAWIE WODY PIEKOSZÓW UL. OGRODOWA

Ze względu na awarie na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców ulicy: Ogrodowej  w Piekoszowie o możliwości wstrzymania dostawy wody w godzinach od 12:00 do 15:00 w dniu 13 sierpnia br. Za utrudnienia przepraszamy.

1 2 6