Aktualności

Szukaj wpisów

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

PRZERWY W DOSTAWIE WODY- Piekoszów

Ze względu na prace serwisowe na sieci wodociągowej związane z awarią wodociągu w miejscowości Piekoszów, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców ulic: Ogrodowa, Wiosenna, Pogodna, Lipowa, Widokowa, Częstochowska, Słoneczna, Kolejowa, Wolności, Chęcińska, Wspólna o możliwości wstrzymania dostawy wody od godziny 10 do godziny 14 w dniu 20.03.2023r. Za utrudnienia…

PRZERWY W DOSTAWIE WODY – Rykoszyn

Ze względu na awarie na sieci wodociągowej w Rykoszynie Ul. Urzędnicza, Ul. Jana Pawła II, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców wspomnianej miejscowości o możliwości wstrzymania dostawy wody do godziny 14:00 w dniu 17.03.2023r. Za utrudnienia przepraszamy.

PRZERWY W DOSTAWIE WODY – Jaworznia

Ze względu na prace na sieci wodociągowej w Jaworzni, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców wspomnianej miejscowości o możliwości wstrzymania dostawy wody od godz. 10:00 do czasu zakończenia prac w dniu 17.03.2023r. Za utrudnienia przepraszamy.

PRZERWY W DOSTAWIE WODY – Rykoszyn

Ze względu na awarie na sieci wodociągowej w Rykoszynie Ul. Urzędnicza, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców wspomnianej miejscowości o możliwości wstrzymania dostawy wody do czasu usunięcia usterki w dniu 16.03.2023r. Za utrudnienia przepraszamy.

PRZERWY W DOSTAWIE WODY – Łaziska

Ze względu na pracę na sieci wodociągowej w miejscowości Łaziska, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców wspomnianej miejscowości o możliwości wstrzymania dostawy wody od godz. 9.00 do czasu zakończenia prac w dniu 10 marca br. Za utrudnienia przepraszamy

PRZERWY W DOSTAWIE WODY – Łaziska

Ze względu na awarie na sieci wodociągowej w miejscowości Łaziska, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców wspomnianej miejscowości o możliwości wstrzymania dostawy wody do czasu usunięcia usterki w dniu 08 marca br. Za utrudnienia przepraszamy.

PRZERWY W DOSTAWIE WODY – Piekoszów Ul. Jarzębinowa

Ze względu na pracę na przyłączu wodociągowym w miejscowości Piekoszów ul. Jarzębinowa, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców z numerami domów 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 119, 121 ul. Jarzębinowa o możliwości wstrzymania dostawy wody do czasu zakończenia prac w dniu 01 marca br. Za utrudnienia…

PRZETARG „Obudowa studni głębinowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą w ramach operacji: Rozbudowa systemu wodociągowego na terenie Gminy Piekoszów”

Postępowanie o udzielenie zamówienia pn. „Obudowa studni głębinowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą w ramach operacji: Rozbudowa systemu wodociągowego na terenie Gminy Piekoszów”. Protokół Otwarcia Ofert Zaproszenie do złożenia oferty Zał. 3 do OPZ dodatek do projektu robót geologicznych Zał. 2 do OPZ koncepcja obudowy studni i przyłącza wodociągowego Zał. 1…

PRZERWY W DOSTAWIE WODY – Łaziska, Zagórze

Ze względu na awarię na sieci wodociągowej w miejscowości Łaziska , Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców wspomnianej miejscowości jak również miejscowości Zagórze o konieczności wstrzymania dostawy wody do czasu usunięcia usterki w dniu 23 stycznia br. Za utrudnienia przepraszamy.

PRZERWY W DOSTAWIE WODY – Gałęzice

Ze względu na pracę na nowo budowanej sieci wodociągowej w miejscowości Gałęzice, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców wspomnianej miejscowości, o możliwości wstrzymania dostawy wody od godz. 09:00 do czasu zakończenia prac w dniu 23 stycznia br. Za utrudnienia przepraszamy.

PRZERWY W DOSTAWIE WODY- Jaworznia Zagórze

Ze względu na pracę na przyłączu wodociągowym w miejscowości Jaworznia Zagórze, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców wspomnianej miejscowości,  o możliwości wstrzymania dostawy wody od godz. 09:00 do czasu zakończenia prac w dniu 18 stycznia br. Za utrudnienia przepraszamy.

PRZERWY W DOSTAWIE WODY- Piekoszów

Ze względu na pracę na sieci wodociągowej w miejscowości Piekoszó, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców wspomnianej miejscowości o możliwości wstrzymania dostawy wody od godz. 09:30 do czasu zakończenia prac w dniu 2 stycznia br. Za utrudnienia przepraszamy.

PRZERWY W DOSTAWIE WODY- Gałęzice

Ze względu na prace przyłączeniowe mieszkańców Gałęzic do nowego wodociągu, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje o konieczności wstrzymania dostaw w czasie prowadzenia w/w czynności od dnia 30.12.2022 do 10.01.2023.   Za utrudnienia przepraszamy.

PRZERWY W DOSTAWIE WODY- Micigózd, Piekoszów

Ze względu na awarię na sieci wodociągowej w miejscowości Micigózd, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców wspomnianej miejscowości, a także mieszkańców Piekoszowa z ul. Szkolnej o możliwości wstrzymania dostawy wody od godz. 09:30 do czasu zakończenia prac w dniu 30 grudnia br. Za utrudnienia przepraszamy.

PRZERWY W DOSTAWIE WODY- Gałęzice

Ze względu na prace przyłączeniowe mieszkańców Gałęzic do nowego wodociągu, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje o konieczności wstrzymania dostaw w czasie prowadzenia w/w czynności od dnia 5.12.2022 do 23.12.2022. Za utrudnienia przepraszamy.

PRZERWY W DOSTAWIE WODY- Ujęcie Szczukowskie Górki

Ze względu na prace serwisowe na ujęciu wody w Szczukowskich Górkach. Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje o konieczności wstrzymania dostaw wody dla mieszkańców zasilanych z ww. ujęcia wody w godzinach  10:00- 15:00 . Za utrudnienia przepraszamy.

PRZERWY W DOSTAWIE WODY- Piekoszów ul. Leśna

Ze względu na prace serwisowe na sieci wodociągowej na ulicy Leśnej. Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje o konieczności wstrzymania dostaw wody dla część mieszkańców Piekoszowa do czasu usunięcia usterki. Za utrudnienia przepraszamy.

PRZERWY W DOSTAWIE WODY- Jaworznia

Ze względu na awarię na sieci wodociągowej w miejscowości Jaworznia , Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców wspomnianej miejscowości wstrzymaniu dostawy wody od godziny 10:00 do 14:00  w dniu 1 grudnia br. Za utrudnienia przepraszamy.

PRZERWY W DOSTAWIE WODY- ul. Leśna Piekoszów

Ze względu na awarię na przyłączu wodociągowym w miejscowości Piekoszów – ul. Leśna , Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców wspomnianej miejscowości oraz mieszkańców miejscowości Wincentów i Wincentów Zręby o konieczności wstrzymania dostawy wody do czasu usunięcia usterki w dniu 30 listopada br. Za utrudnienia przepraszamy.

PRZERWY W DOSTAWIE WODY- Wincentów

Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców miejscowości Wincentów o możliwości wstrzymania dostawy wody w trakcie prowadzenia prac serwisowych na sieci w godzinach od 9:00 do 14:00 w dniu 22 listopada br. Za utrudnienia przepraszamy.

PRZERWY W DOSTAWIE WODY – Micigózd

Ze względu na prace na sieci wodociągowej w Jaworzni, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców wspomnianej miejscowości o możliwości wstrzymania dostawy wody od godz. 9:30 do czasu zakończenia prac w dniu 15 listopada br. Za utrudnienia przepraszamy.

PRZERWY W DOSTAWIE WODY – Jaworznia

Ze względu na prace na sieci wodociągowej w Jaworzni, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców wspomnianej miejscowości o możliwości wstrzymania dostawy wody od godz. 13:00 do czasu zakończenia prac w dniu 15 listopada br. Za utrudnienia przepraszamy.

PRZERWY W DOSTAWIE WODY- ŁAZISKA

Ze względu na awarie na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców wspomnianej miejscowości o możliwości wstrzymania dostawy wody do czasu usunięcia usterki w dniu 19 października br. Za utrudnienia przepraszamy.

PRZERWY W DOSTAWIE WODY- GAŁĘZICE

Ze względu na awarie na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców wspomnianej miejscowości o możliwości wstrzymania dostawy wody do czasu usunięcia usterki w dniu 19 października br. Za utrudnienia przepraszamy.

Przerwy w dostawie wody- Rykoszyn

Ze względu na awarie na sieci wodociągowej w Rykoszynie, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców wspomnianej miejscowości o możliwości wstrzymania dostawy wody do czasu usunięcia usterki w dniu 10 pażdziernika br. Za utrudnienia przepraszamy.

PRZERWY W DOSTAWIE WODY- JAWORZNIA

Ze względu na prace na przyłączu wodociągowym w Jaworzni, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców wspomnianej miejscowości o możliwości wstrzymania dostawy wody od godz. 9:00 do czasu zakończenia prac w dniu 14 września br. Za utrudnienia przepraszamy.

PRZERWY W DOSTAWIE WODY- BRYNICA

Ze względu na prace na przyłączu wodociągowym w Brynicy, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców wspomnianej miejscowości o możliwości wstrzymania dostawy wody do czasu usunięcia usterki w dniu 13 września br. Za utrudnienia przepraszamy.

PRZERWY W DOSTAWIE WODY- RYKOSZYN, ŁOSIEŃ, ŁOSIENEK, ŁUBNO

Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców Rykoszyn, Łosień, Łosienek, Łubno, że ze względów na awarię sieci wodociągowej na ul. Świętokrzyskiej w Rykoszynie do czasu usunięcia usterki możliwa jest przerwa w dostawie wody w/w miejscowościach dniu 02.09.22r. Za utrudnienia przepraszamy.

PRZERWY W DOSTAWIE WODY- JAWORZNIA

Ze względu na prace konserwacyjne na ujęciu Szczukowice, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców miejscowości Jaworznia o możliwości wstrzymania dostawy wody od godz. 10:30 do czasu ukończenia prac w dniu 23 sierpnia br. Za utrudnienia przepraszamy.

PRZERWY W DOSTAWIE WODY- MICIGÓZD

Ze względu na wymianę hydrantu i zasuwy w miejscowości Micigózd, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców wspomnianej miejscowości o możliwości wstrzymania dostawy wody do czasu wymiany zasuwy przy hydrancie w dniu 19 sierpnia br. Za utrudnienia przepraszamy.

PRZERWY W DOSTAWIE WODY- JAWORZNIA

Ze względu na prace konserwacyjne na ujęciu Szczukowice, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców miejscowości Jaworznia o możliwości wstrzymania dostawy wody od godz. 11 do czasu ukończenia prac w dniu 17 sierpnia br. Za utrudnienia przepraszamy.

PRZERWY W DOSTAWIE WODY- PIEKOSZÓW

Ze względu na awarię na sieci wodociągowej na ul. Częstochowskiej w Piekoszowie , Zakład Usług Komunalnych informuje mieszkańców wspomnianej miejscowości o możliwości wstrzymania dostawy wody do czasu usunięcia usterki w dniu 11 sierpnia br. Za utrudnienia przepraszamy.

PRZERWY W DOSTAWIE WODY- Jaworznia-Gniewce

Ze względu na awarię na przyłączu wodociągowym w miejscowości Jaworznia-Gniewce , Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców wspomnianej miejscowości o możliwości wstrzymania dostawy wody do czasu usunięcia usterki w dniu 08 sierpnia br. Za utrudnienia przepraszamy.

PRZERWY W DOSTAWIE WODY- PIEKOSZÓW

Ze względu na prace na przyłączu wodociągowym, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców Piekoszowa o możliwości wstrzymania dostawy wody w godzinach od 12:00 do 14:00 w dniu 29 lipca br. Za utrudnienia przepraszamy.

DOSTARCZANIE WODY – INFORMACJA

Informujemy, że dziś 7 lipca 2022 r. Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie wraz z jednostką OSP Piekoszów dostarcza butelkowaną wodę do spożycia od godzin przedpołudniowych. Wodę do celów pozaspożywczych (m.in. kąpania noworodków) dostarczać będą w godzinach popołudniowych druhowie OSP w Zajączkowie oraz Rykoszynie. Podobnie będzie jutro. W przypadku zmian będziemy…

MOŻLIWE PRZERWY W DOSTAWIE WODY W MICIGOŹDZIE

Ze względu na planowane prace serwisowe na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców Micigozdu o możliwym wstrzymaniu dostawy wody w dniu 6 lipca 2022 roku w godzinach 8.30 – 16.00. Za utrudnienia przepraszamy.

MOŻLIWE PRZERWY W DOSTAWIE WODY W MICIGOŹDZIE

Ze względu na planowane prace serwisowe na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców Micigozda o możliwym wstrzymaniu dostawy wody w dniu 1 lipca 2022 roku w godzinach 13.00 – 14.00. Za utrudnienia przepraszamy.

MOŻLIWE PRZERWY W DOSTAWIE WODY W MICIGOŹDZIE

Ze względu na awarie na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców miejscowości Micigózd o możliwości wstrzymania dostawy wody do czasu usunięcia usterki w dniu 22 czerwca br. Za utrudnienia przepraszamy.

MOŻLIWE PRZERWY W DOSTAWIE WODY W JANOWIE DOLNYM

Ze względu na planowane prace serwisowe na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców Janowa Dolnego o możliwym wstrzymaniu dostawy wody w dniu 14 czerwca 2022 roku w godzinach 11.00 – 16.00. Za utrudnienia przepraszamy.

MOŻLIWE PRZERWY W DOSTAWIE WODY W JANOWIE DOLNYM

Ze względu na planowane prace serwisowe na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców Janowa Dolnego o możliwym wstrzymaniu dostawy wody w dniu 2 czerwca 2022 roku w godzinach 9.00 – 16.00. Za utrudnienia przepraszamy.

MOŻLIWE PRZERWY W DOSTAWIE WODY W JANOWIE DOLNYM

Ze względu na planowane prace serwisowe na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców Janowa Dolnego o możliwym wstrzymaniu dostawy wody w dniu 1 czerwca 2022 roku w godzinach 9.00 – 16.00. Za utrudnienia przepraszamy.

MOŻLIWE PRZERWY W DOSTAWIE WODY W JANOWIE DOLNYM

Ze względu na planowane prace serwisowe na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców Janowa Dolnego o możliwym wstrzymaniu dostawy wody w dniu 30 maja 2022 roku w godzinach 9.00 – 16.00. Za utrudnienia przepraszamy.

MOŻLIWE PRZERWY W DOSTAWIE WODY W JANOWIE DOLNYM

Ze względu na planowane prace serwisowe na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców Janowa Dolnego o możliwym wstrzymaniu dostawy wody w dniu 27 maja 2022 roku w godzinach 9.00 – 16.00. Za utrudnienia przepraszamy

RZERWA W DOSTAWIE WODY WINCENTÓW

Ze względu na awarię na przyłączu wodociągowym, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców miejscowości Wincentów od nr 110 do nr 120 o możliwości wstrzymania dostawy wody w godzinach od 09:00 do 11:00 w dniu 27 maja br. Za utrudnienia przepraszamy.

RZERWA W DOSTAWIE WODY BRYNICA

Ze względu na usuwanie awarii sieci wodociągowej w miejscowości Brynica w dniu 20 maja 2022 roku w części miejscowości mogą wystąpić przerwy w dostawie wody w godzinach 9-16.

MOŻLIWE SPADKI CIŚNIENIA W MIEJSCOWOŚCIACH ZASILANYCH Z UJĘCIA LESICA

Zakład Usług Komunalnych informuje, że ze względu na awarię pompy głębinowej na ujęciu Lesica mogą pojawić się przejściowe problemy z ciśnieniem wody w sieci w miejscowościach: Zajączków Wierna Rzeka Wesoła Młynki Bławatków Lesica Skałka Gałęzice 20 maja 2022 roku nastąpi wymiana pompy na nową. Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.

AWARIA NA UJĘCIU PIEKOSZÓW II

Ze względu na awarię na rurociągu między ujęciem wody a zbiornikami do części mieszkańców Piekoszowa zasilanych z ujęcia Piekoszów II nie dociera woda. Przewidywany czas naprawy 3-4 godziny. Za utrudnienia przepraszamy.

MOŻLIWE PRZERWY W DOSTAWIE WODY

Ze względu na prace serwisowe na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców Janowa Dolnego o możliwości wstrzymania dostawy wody w godzinach od 11:00 do 15:00 w dniu 4 maja br. Za utrudnienia przepraszamy.

MOŻLIWE PRZERWY W DOSTAWIE WODY W ZAJĄCZKOWIE

Ze względu na awarię na przyłączu wodociągowym, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców miejscowości Zajączków o możliwości wstrzymania dostawy wody w godzinach od 12:00 do 15:00 w dniu 07 marca br. Za utrudnienia przepraszamy.

MOŻLIWE PRZERWY W DOSTAWIE WODY W JANOWIE DOLNYM

Ze względu na planowane prace serwisowe na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców Janowa Dolnego o możliwym wstrzymaniu dostawy wody w dniu 5 kwietnia 2022 roku w godzinach 9.00 – 16.00. Za utrudnienia przepraszamy

MOŻLIWE PRZERWY W DOSTAWIE WODY W JANOWIE DOLNYM

Ze względu na planowane prace serwisowe na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców Janowa Dolnego o możliwym wstrzymaniu dostawy wody w dniu 5 kwietnia 2022 roku w godzinach 9.00 – 16.00. Za utrudnienia przepraszamy

MOŻLIWE PRZERWY W DOSTAWIE WODY W JAWORZNIA

Ze względu na awarie na przyłączu wodociągowym, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców miejscowości Jaworznia o możliwości wstrzymania dostawy wody w godzinach od 10:00 do 13:00 w dniu 18 marca br. Za utrudnienia przepraszamy.

MOŻLIWE PRZERWY W DOSTAWIE WODY W JANOWIE DOLNYM

Ze względu na awarie na przyłączu wodociągowym, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców miejscowości Janów Dolny o możliwości wstrzymania dostawy wody w godzinach od 12:00 do 15:00 w dniu 17 marca br. Za utrudnienia przepraszamy.

Możliwe przerwy w dostawie wody w Janowie Dolnym

Ze względu na awarie na przyłączu wodociągowym, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców miejscowości Janów Dolny o możliwości wstrzymania dostawy wody w godzinach od 10:00 do 16:00 w dniu 16 marca br. Za utrudnienia przepraszamy.

Możliwe przerwy w dostawie wody w Janowie Dolnym

Ze względu na planowane prace serwisowe na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców Janowa Dolnego od numeru 69 w stronę granicy gminy Piekoszów z miastem Kielce o możliwym wstrzymaniu dostawy wody w dniu 11 marca 2022 roku w godzinach 11.30 – 16.00. Za utrudnienia przepraszamy

Możliwe przerwy w dostawie wody Janów Dolny

Ze względu na awarie na przyłączu wodociągowym, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców miejscowości Janów Dolny o możliwości wstrzymania dostawy wody w godzinach od 12:00 do 16:00 w dniu 04 marca br. Za utrudnienia przepraszamy.

Możliwe przerwy w dostawie wody Rykoszyn

Ze względu na awarie na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców Rykoszyna o możliwości wstrzymania dostawy wody w godzinach od 8:00 do 14:00 w dniu 02 marca br. Za utrudnienia przepraszamy.

Możliwe przerwy w dostawie wody Janów Dolny

Ze względu na planowane prace serwisowe na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców Janowa Dolnego od numeru 69 w stronę granicy gminy Piekoszów z miastem Kielce o możliwym wstrzymaniu dostawy wody w dniach 28 luty – 4 marca 2022 roku w godzinach 8.00 – 15.00. Za utrudnienia…

Możliwe przerwy w dostawie wody Gałęzice, Skałka

Ze względu na awarie na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców miejscowości: Gałęzice i Skałka o możliwości wstrzymania dostawy wody w godzinach od 8:00 do 13:00 w dniu 24 lutego br. Za utrudnienia przepraszamy.

Możliwe przerwy w dostawie wody Janów Dolny

Ze względu na planowane prace serwisowe na sieci wodociągowej, Zakład Usług Komunalnych w Piekoszowie informuje mieszkańców Janowa Dolnego od numeru 69 w stronę granicy gminy Piekoszów z miastem Kielce o możliwym wstrzymaniu dostawy wody w dniach 23-25 lutego 2022 roku w godzinach 8.00 – 15.00. Za utrudnienia przepraszamy

1 2 6